BİZ KİMİZ
40 Yıldır fotograf sanatıyla ilgilenen Gültekin Tetik ,çeşitli ,gazete  , dergi ve televizyon sektörlerinde çalıştı. 1996 yılında Alman ARD 1 TV  görüntü yönetmenliği görevinden sonra Günizi Filmcilik Fotografçılık ,Reklamcılık San. ve Ticaret  şirketini kurdu. Halen Zeliha Doğan ile birlikte yönetmektedir.

Gültekin Tetik kimdir ?

AMACIMIZ

" Hizmet verdiğimiz kurumlara yaratıcı çözümler hazırlamak müşteri memnuniyetini kazanmaktır."
Sektörde yaklaşık 20 yıldır hizmet veren şirketimiz; deneyim ve bilgi birikimlerini  müşteri ihtiyaçlarına en kaliteli ve pratik çözümlerle yanıt vererek, müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedeflemiştir. Kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadede müşterileriyle aile olma ve işbirliği anlayışını savunmaktadır.

NE İŞ YAPARIZ

Günizi'nin  en önemli niteliklerinden birisi "anahtar teslim "  iş yapmasıdır.

Fotograf çekiminden prodüksiyon tüm aşamaları , tasarım ,Photoshop ,matbaa  ve baskı aşamasına ..
Film çekiminde ise kamera ışık ,ses , oyunculuk , dublaj , seslendirme ,müzik bulma ,
2D ,3 D Efekt ,animasyon ve templates oluşturma ,ve her tür filmi müşterilere  bitmiş olarak son haliyle teslim eder.
Böylelikle sizleri aradaki gereksiz detaylarla,  kişilerle, olaylarla ve sorunlarla uğraşmaktan kurtarıp tek muhattap olarak hizmet veririz.

FOTOGRAF;

Kaliteli makineler, paraflaş ve durağan ışıklarımız ile gerekli ekipmanlardan
oluşan hizmet parkımız, her tür kaliteli gereksinimlere cevap verebilecek yetenektedir..
Bunun yanında  40 yıllık deneyim ,bilgi birikimimiz ile digital alandaki ileri photoshop tekniklerimizi birleştirerek; size eşsiz ve mükemmel hatta sıradışı fotografik çözümler sunabiliriz.

VİDEO VE FİLM

Türkiye ulusal kanallarından sonra Alman ARD 1 (alman tv ) kanalında Görüntü yönetmenliğinden 1996 yılında ayrıldıktan sonra Günizi ltd. şirketini kuran Gültekin Tetik yönetimindeki şirket ; bir çok reklam ,tanıtım ,belgesel ,kısa film ve özel film çalışmalarının yapım ,prodüksiyon ,yönetim ,çekim .montaj ve seslendirme aşamalarını profesyonelce usta ellerle yönetmektedir.
Günizi Filmcilik Ltd. Şti. piyasadaki bir çok rakiplerinden açık ara daha kaliteli, deneyimli  ve öndedir.
Böylelikle tüm video ve film ,tanıtım reklam işlerinizde ,çekimden montaja ,metin yazımından dublaja  size anahtar teslim bitmiş işler sunabiliyoruz.
Yabancı dil seslendirmelerde ise direk olarak o ülkenin profesyonel dublaj (seslendirme ) sanatçıları ile çalışarak yurt dışında sizin profesyonel bir portre oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

TASARIM VE GRAFİK UYGULAMA

Amblem ve Logotipe tasarımlarından ,broşür afiş ,katalog ,poster tasarım ,grafik uygulama ve  matbaa baskısı v.b.  tüm alanlarda fotograf çekimi de dahil size anahtar teslim iş verebiliyoruz.
Böylece tüm sorumluluğu tek muhattap olarak alıyor , sizi gereksiz ara işlerden ,kişilerden ve zaman kaybından kurtarıyoruz. Size sadece tek elden güleryüzlü bir sonuç sunuyoruz.

EĞİTİMLER

GÜNİZİ FİLMCİLİK ; Gültekin Tetik yönetiminde 14  yılı aşkın süredir profesyonel  sinema ve fotograf eğitimleri vermektedir. Sinema ve fotograf alanında yetişmiş bir çok öğrencimiz
profesyonel piyasada meslek sahibi olmuşlar ve hatta ödüller kazanmışlardır.


FOTOGRAF EĞİTİM GEZİLERİ;

GÜNİZİ, yıllardır fotograf eğitim gezileri de organize etmektedir. Türkiye'nin bir çok alanında Gültekin Tetik (ingilizce ) Zeliha Doğan (Almanca -İngilizce ) fotograf eğitim rehberliği yapmaktadır .
Ayrıca gidilen bölgelerde, karış karış bildiğimiz topraklarda, hangi ışık saatinde nereden ,neyin fotografının çekilmesi gerektiği konusunda öğrencilere deneyimler aktarılmaktadır.Bizimle çalışmak size mutluluk ve kalite getirecektir.