Gültekin Tetik

 

40 Yıldır fotograf sanatıyla ilgilenen Gültekin Tetik, çeşitli, gazete, dergi ve televizyon sektörlerinde çalıştı. 1996 yılında Alman ARD 1 TV görüntü yönetmenliği yaptı.

“Hizmet verdiğimiz kurumlara yaratıcı çözümler hazırlamak müşteri memnuniyetini kazanmaktır.”

Sektörde yaklaşık 20 yıldan uzun süredir hizmet veren Gültekin Tetik; deneyim ve bilgi birikimlerini müşteri ihtiyaçlarına en kaliteli ve pratik çözümlerle yanıt vererek, müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedeflemiştir. Kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadede müşterileriyle aile olma ve işbirliği anlayışını savunmaktadır.

NE İŞ YAPAR?

Gültekin Tetik’in en önemli niteliklerinden birisi “anahtar teslim ” iş yapmasıdır. Fotograf çekiminden prodüksiyon tüm aşamaları, tasarım ,Photoshop, matbaa ve baskı aşamasına .Film çekiminde ise kamera ışık, ses, oyunculuk, dublaj, seslendirme ,müzik bulma, 2D, 3D Efekt ,animasyon ve templates oluşturma ,ve her tür filmi müşterilere bitmiş olarak son haliyle teslim eder. Böylelikle sizleri aradaki gereksiz detaylarla, kişilerle, olaylarla ve sorunlarla uğraşmaktan kurtarıp tek muhattap olarak hizmet veririz.

FOTOGRAF

Kaliteli makineler, paraflaş ve durağan ışıklarımız ile gerekli ekipmanlardan oluşan hizmet parkımız, her tür kaliteli gereksinimlere cevap verebilecek yetenektedir. Bunun yanında 40 yıllık deneyim ,bilgi birikimimiz ile digital alandaki ileri photoshop tekniklerimizi birleştirerek; size eşsiz ve mükemmel hatta sıradışı fotografik çözümler sunabiliriz.

VİDEO VE FİLM

Türkiye ulusal kanallarından sonra Alman ARD 1 (alman tv) kanalında Görüntü yönetmenliğinden 1996 yılında ayrıldıktan sonra Günizi ltd. şirketi ile 20 yıla yakın bir süre devam eden Gültekin Tetik şu anda Freelancer olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Gültekin Tetik bir çok reklam ,tanıtım ,belgesel ,kısa film ve özel film çalışmalarının yapım ,prodüksiyon ,yönetim ,çekim .montaj ve seslendirme aşamalarını profesyonelce usta ellerle yönetmektedir.

Gültekin Tetik piyasadaki bir çok rakiplerinden açık ara daha kaliteli, deneyimli ve öndedir. Böylelikle tüm video ve film ,tanıtım reklam işlerinizde ,çekimden montaja ,metin yazımından dublaja size anahtar teslim bitmiş işler sunabiliyoruz. Yabancı dil seslendirmelerde ise direk olarak o ülkenin profesyonel dublaj (seslendirme) sanatçıları ile çalışarak yurt dışında sizin profesyonel bir portre oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

TASARIM VE GRAFİK UYGULAMA

Amblem ve Logotipe tasarımlarından ,broşür afiş ,katalog ,poster tasarım ,grafik uygulama ve matbaa baskısı v.b. tüm alanlarda fotograf çekimi de dahil size anahtar teslim iş verebiliyorum. Böylece tüm sorumluluğu tek muhattap olarak alıyor, sizi gereksiz ara işlerden ,kişilerden ve zaman kaybından kurtarıyorum. Size sadece tek elden güleryüzlü bir sonuç sunuyorum.

EĞİTİMLER

Gültekin Tetik 14 yılı aşkın süredir profesyonel sinema ve fotograf eğitimleri vermektedir. Sinema ve fotograf alanında yetişmiş bir çok öğrencimiz profesyonel piyasada meslek sahibi olmuşlar ve hatta ödüller kazanmışlardır.

FOTOGRAF EĞİTİM GEZİLERİ

Yıllardır fotograf eğitim gezileri de organize etmektedir. Türkiye’nin bir çok alanında Gültekin Tetik (ingilizce) fotograf eğitim rehberliği yapmaktadır. Ayrıca gidilen bölgelerde, karış karış bildiğimiz topraklarda, hangi ışık saatinde nereden, neyin fotografının çekilmesi gerektiği konusunda öğrencilere deneyimler aktarılmaktadır.

Bizimle çalışmak size mutluluk ve kalite getirecektir.